FENERBAHÇE'Yİ BEKLEYEN BÜYÜK TEHLİKE

Futbol Süperlig Fenerbahçe Kasımpaşa Fırat Aydınus

0

Fenerbahçe,Fırat Aydınus

Fenerbahçe yönetimi ve taraftarı Kasımpaşa maçı öncesi büyük bir tedirginlik yaşıyor.

Fenerbahçe'nin Kasımpaşa ile oynayacağı maça Fırat Aydınus'un atanması sarı lacivertli camiada tedirginliğe yol açtı.

Fırat Aydınus, Fenerbahçe'nin 15 Kasım 2012'de Eskişehirspor ile oynadığı maçtan bu yana sarı lacivertlilerin sadece 1 maçında görev yaptı. Türkiye Kupası finalinde Trabzonspor ile oynanan maçta düdük çalan Aydınus, o tarihten bu yana Fenerbahçe maçlarına atanmıyordu. Caner Erkin'i oyundan attıktan bugüne kadar sarı lacivertlilerin sadece 1 maçını yöneten Aydınus'un Kasımpaşa karşılaşmasında düdük çalacak olması Fenerbahçeli taraftarlar ve camiayı da kızdırdı.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun yeni maddelerle düzenlediği kötü ve çirkin tezahürat ile saha olayları ceza talimatnamesine göre Fenerbahçe yine sınırda. Sarı lacivertliler eğer bir kez daha bu sıkıntıyı yaşarsa bir sonraki iç saha maçını da seyircisiz oynayacak. Bunun bilincinde olan Fenerbahçeli taraftarlar da sosyal medya başta olmak üzere tüm platformlarda örgütlenmeye başladı. Karşılaşmanın önemi ve bundan sonraki maçlarda seyirci desteğine ihtiyaç olduğunu vurgulayan sarı lacivertli taraftarlar, sakin olunmaları konusunda uyarıldı. Fenerbahçe Kulübü'nün de kısa zaman sonra bu yönde bir açıklama yapması bekleniyor.

Tribünlerdeki güvenlik önlemlerinin arttırmak isteyen Fenerbahçe Kulübü, münferit olayları da engellemek için İç İşleri Bakanlığı ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden ek polis takviyesi isteyecek. Ayrıca karşılaşma öncesi de taraftarlara yönelik bildiri dağıtılacak.

0

Bu yazıyı akcas70 göndermiş. | Üyenin Bilgileri | Gönderdiği diğer yazılar.
Toplamda 2300 kez okunmuş.
Henüz yorum yazılmamış.

  • Puanı 3/5 yıldız.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Puanı 3/5 yıldız (21 kişi puan verdi)

Yazdır

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazabilmek için üye olmalısınız.

Ücretsiz Üye Olmak için tıklayınız.

Üyeyseniz sağdaki üyelik giriş bölümünü kullanarak giriş yapınız.

Henüz yorum yazılmamış