AYBABA'NIN YERİNE BİR ALMAN GELİYOR!

Futbol Beşiktaş Samet Aybaba Matthias Sammer

0

Matthias Sammer

Beşiktaş'ta Samet Aybaba dönemi sona eriyor. Siyah beyazlı yönetim Aybaba'nın yerine alman ismi getiriyor..

Beşiktaş'ta Samet Aybaba dönemi sona eriyor. Siyah beyazlı yönetim, tecrübeli teknik adamla yolları ayırma kararı aldı. Beşiktaş'ın gündeminde öne çıkan isimlerin başında Matthias Sammer geliyor.

Kayserispor maçının ardından İstanbul'a dönen Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman ile Samet Aybaba, uçakta bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıdan ayrılık kararı çıktı.

Fikret Orman ile Samet Aybaba, bugün yeniden bir araya gelerek sözleşme fesih şartlarını masaya yatıracak.

Beşiktaş'ta yeni hoca arayışları da başladı. Siyah beyazlıların gündeminde öne çıkan isimlerin başında Matthias Sammer geliyor. Alman teknik adam, 2012'den bu yana Bayern Münih'te sportif direktörlük yapıyor.

AYBABA OYUNCULARIYLA VEADALAŞTI

Spor Toto Süper Lig'in son haftasında dün akşam deplasmanda Kayserispor'a 2-0 yenilerek sezonu 58 puan ile üçüncü sırada tamamlayan Beşiktaş'ta teknik direktör Samet Aybaba İstanbul'a dönüş yolculuğu sırasında oyuncularına iyi tatiller diledi ve yeni sezon öncesi takımı ile vedalaştı.

Uçak İstanbul'a inmeden kısa bir süre önce yerinden kalkarak futbolcuları ile tek tek vedalaşan Aybaba, "Hepinize iyi tatiller diliyorum. Yolculuğun ardından birçoğunuz özel arabaları ile evlerine gidecek. Şimdiden hepinize iyi tatiller diliyorum" ifadelerini kullandı.

YARDIMCI ANTRENÖR RECEP ÇETİN: BEN BİR AY SONRA BURADA OLMAM

Yardımcı antrenörlerden Recep Çetin ise oyuncularla vedalaştığı sırada bir futbolcunun kendisine 'Hocam bir ay sonra yeniden görüşmek üzere' demesi sonrası 'Bir ay sonra ben burada olmam' cevabını vermesi kafalarda soru işareti bıraktı.

AYBABA UÇAKTA BULUNAN BAŞKAN ORMAN İLE YOLCULUK BOYUNCA KONUŞMADI

Ayrıca Kayseri'den dönüş yolculuğunda Samet Aybaba'nın daha önceki seyahatlerde olduğu gibi uçakta yer alan yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ön sıralarda oturmadığı bildirildi. Başkan Fikret Orman'ın da yer aldığı uçakta Aybaba'nın Orman dahil hiç bir yönetici ile konuşmadığı ve futbolcuları ile birlikte arka kısımda oturduğu öğrenildi.

0

Bu yazıyı akcas70 göndermiş. | Üyenin Bilgileri | Gönderdiği diğer yazılar.
Toplamda 1257 kez okunmuş.
Henüz yorum yazılmamış.

  • Puanı 3/5 yıldız.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Puanı 3/5 yıldız (17 kişi puan verdi)

Yazdır

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazabilmek için üye olmalısınız.

Ücretsiz Üye Olmak için tıklayınız.

Üyeyseniz sağdaki üyelik giriş bölümünü kullanarak giriş yapınız.

Henüz yorum yazılmamış