DERBİDE FENERBAHÇELİ OLACAK MI?

Futbol Süper Lig Galatasaray Fenerbahçe Ali Dürüst

0

Ali dürüst

Galatasaray ile Fenerbahçe arasında 16 Aralık Pazar günü Türk Telekom Arena Stadı'nda oynanacak Spor Toto Süper lig maçının il spor güvenlik toplantısı yapıldı.. Galatasaray İkinci Başkanı Ali Dürüst, Fenerbahçe'nin teklifine rağmen, deplasöman yasağının süreceğini söyledi..

Galatasaray ile Fenerbahçe arasında 16 Aralık Pazar günü Türk Telekom Arena Stadı'nda oynanacak Spor Toto Süper lig maçının il spor güvenlik toplantısı yapıldı.

İstanbul Valiliği Fatih Emniyet Müdürlüğü Binası'nda yapılan toplantıya Galatasaray Kulübü adına Ali Dürüst ve Lütfi Arıboğan, Fenerbahçe Kulübü adına Ömer Temelli katıldı.

Emniyet mensupları ve stad yetkililerinin de yer aldığı toplantıda alınan bazı kararlar şöyle:

-900 polis ve 300 özel güvenlik elamanı görev yapacak

-Güvenlik tedbirleri 16.00'dan itibaren alınacak

-Stadın kapıları 17.00'de açılacak

Dürüst: "Deplasman yasağı sürecek"

Bu arada toplantı sonrasında açıklamalar yapan Galatasaray İkinci Başkanı Ali Dürüst, bu sezon için deplasman yasağının devam edeceğini ve Fenerbahçe taraftarının pazar günü oynanacak olan derbi maçta olmayacağını ifade etti.

Deplasman yasağının kalkmasını talep eden Fenerbahçe'ye kendilerinin dahil olduğu Kulüpler Birliği'nden destek geldiğinin hatırlatılması üzerine ise Dürüst, "Bu konuda bir değişliklik olmayacak. Daha önce iki derbi bu şekilde oynandı ve sezon ortasında bu şekilde bir değişiklik yapılmayacak. Fenerbahçe Kulübü yetkilileri bu konudaki taleplerini toplantı da ilettiler ancak bu sezon için böyle bir bir değişiklik olmayacak" dedi.

0

Bu yazıyı harika34 göndermiş. | Üyenin Bilgileri | Gönderdiği diğer yazılar.
Toplamda 769 kez okunmuş.
Henüz yorum yazılmamış.

  • Puanı 3/5 yıldız.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Puanı 3/5 yıldız (3 kişi puan verdi)

Yazdır

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazabilmek için üye olmalısınız.

Ücretsiz Üye Olmak için tıklayınız.

Üyeyseniz sağdaki üyelik giriş bölümünü kullanarak giriş yapınız.

Henüz yorum yazılmamış