' FERNANDES'İ RİSKE ETMEYİZ..'

Futbol Fernannndes Beşiktaş İsmail Köybaşı eskişehirspor

0

Fernandes

Beşiktaş Kulübü doktoru İsmail Başöz, Portekizli yıldız Fernandes ve ikinci kez sakatlanan İsmail Köybaşı hakkında açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Kulübü doktoru İsmail Başöz, sakatlık sorunu yaşayan Fernandes'i Cuma günü yapılacak Eskişehirspor maçına yetiştirmeye çalıştıklarını söyledi.

-"YÜZDE YÜZ OYNAR DİYEMEM, ÇARŞAMBA DURUMU NETLEŞİR"

-"RİSKE ETME NİYETİMİZ YOK-

İsmail Başöz, Medical Park Antalyaspor maçanda riski az gördükleri için oynatma kararı aldıklarını belirterek, "Biz oynama kararını sporcunun kendisiyle, teknik heyetle birlikte alıyoruz. Ortak karar. Sadece diziyle eklemiyle açıklanamaz, durumunu genel olarak değerlendirmek durumundayız. Takımımızda herkes istekli. Fernandes de oynama konusunda gayet istekli. Ama durumu net olarak görmeliyiz. Önceki haftada oynamayı gerçekten çok istedi. Ama şimde daha fazla riske etmemek gibi bir niyetimiz var" dedi.

"İSMAİL, BASKIDAN UZAKLAŞMAK İÇİN ALMANYA'YA GİTMEK İSTEDİ, YALNIZ KALMAK İSTİYOR"

Geçen hafta Almanya'ya giden ve tekrar İstanbul'a dönen İsmail Köybaşı'nın, tekrar Almanya'ya gitti ve yarın orada ameliyat olacağını belirten Başöz, "Almanya'da bir klinikte hem rehabilitasyon ve ameliyat olacak, bir değişiklik olmazsa... En az iki hafta orada kalacak. Bu aralar İsmail'in vereceği karar önemli. İsmail'in moral kondüsyonu çok önemli. Yalnız kalmak istedi. Baskıdan uzaklaşmak istedi. Hepimiz yarattığı baskıdan. Sakatlığının nüksetmesiyle ilgili çok spekülasyon yapıldı; bunlardan uzak durmak için gitti. Yoksa Almanya'daki kilinik bizimkilerden daha iyi değil. Biraz yalnız kalıp kafasını dinlemek istiyor. Orada süreci birlikte takip edeceğiz" şeklinde konuştu.

0
Önceki Haber: BEŞİKTAŞ BOLU'YA KONUYOR!
Sonraki Haber: KARABÜK TURLADI!

Bu yazıyı harika34 göndermiş. | Üyenin Bilgileri | Gönderdiği diğer yazılar.
Toplamda 881 kez okunmuş.
Henüz yorum yazılmamış.

  • Puanı 2,5/5 yıldız.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Puanı 2,5/5 yıldız (6 kişi puan verdi)

Yazdır

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazabilmek için üye olmalısınız.

Ücretsiz Üye Olmak için tıklayınız.

Üyeyseniz sağdaki üyelik giriş bölümünü kullanarak giriş yapınız.

Henüz yorum yazılmamış