'KOCAMAN'İSYAN!

Futbol Fenerbahçe Aykut Kocaman Eskişehirspor

0

aykut Kocaman

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Eskişehirspor maçı sonrası patladı.. Önyargılı olduğunu savunduğu Fırat Aydınus'u ağır dille eleştirdi, "Artık yeter" dedi..

Kocaman'ın yayıncı kuruluşa açıklamalarından Ajansspor tarafından derlenenler şu şekilde:

"Değerlendirme yapmayacağım. Merkez Hakem Komitesi mi ne kimse onlar yapmalı, bir de Fırat Aydınus yapmalı. Değerlendirmeyi onlar yapmalı. Böyle bir şey yok. Fenerbahçe'nin cezası sanki bitmedi. 3 Temmuzdan beri yapılmayanlar kalmadı, bugün bardağı taşıran son damla. Ben biraz evvel gördüm, stadı terk edip gidecektim orada. Böyle bir şey olamaz yani. Bu kadar işkence olamaz yani. Haftalardır içimize atıyoruz, her şeyi içimize atıyoruz. Hep eziliyoruz. Bütün Fenerbahçeliler buna dirensin. Artık yeter. Söyleyecek bir şey yok. Ne maçı değerlendirmesi, ne sezonu değerlendirmesi. Ceza bitmedi yani. Bir ceza var, kim verdi bu cezayı bilmiyorum. Bir ceza var yani. Çok net gözüken o. İnanın bana maçı terk edip gidecektim. Sadece maçı değil futbolu da terk edip gitmek istiyor insan. Yazıklar olsun ya. Söyleyecek hiçbir şey yok. Fırat Aydınus'un da ben çok net söylüyorum, önyargılı olduğunu düşünüyorum. İyi bir hakem olabilir ama önyargılı. Önyargılı ve iyi hakem olunmuyor maalesef. Böyle bir şey olamaz. Bir takımın kaderiyle hele büyük bir takımın kaderiyle böyle oynanamaz. Ayıp, yazıklar olsun."

-Basın toplantısı-

Aykut Kocaman, basın toplantısında ise şunları söyledi:

"Gelmek zorunda olduğum buradayım. Fazla bir şey söylemeyeceğim, biraz önce yayıncı kuruluşa söyledim. Bize bir ceza verildi, 3 Temmuz'dan itibaren cezamız var. Bu sene de devam ediyor. Bazıları kendine görev çıkarıyor herhalde. Sonu gelmeyecek gibi gözüküyor. Ayıp çok ayıp. Kim verdiyse bu cezayı bitsin artık yeter. 100 yıllık bir kulübü bir hakem gelip de olmayacak bir şekilde katledemez. Yazıklar olsun."

0

Bu yazıyı harika34 göndermiş. | Üyenin Bilgileri | Gönderdiği diğer yazılar.
Toplamda 955 kez okunmuş.
Henüz yorum yazılmamış.

  • Puanı 2,5/5 yıldız.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Puanı 2,5/5 yıldız (6 kişi puan verdi)

Yazdır

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazabilmek için üye olmalısınız.

Ücretsiz Üye Olmak için tıklayınız.

Üyeyseniz sağdaki üyelik giriş bölümünü kullanarak giriş yapınız.

Henüz yorum yazılmamış