MİLLİ GRUPLAŞMALAR!

Futbol A Milli Takım

0

Hamit

A Milli Takım'ın içinde yaşandığı iddia edilen olaylar futbol camiasında dilden dile dolaşıyor. Kavga yalanlandı.. Peki ya bu iddialar ?

İşte konuşulan dedikodular...

1- Gümüşdağ etkin

İddiaya göre; Eski Futbol Federasyonu Başkanvekili Göksel Gümüşdağ'ın Emre ve yardımcı antrenör Okan Buruk ile milli takım kampındaki yakın ilişkisi diğer futbolcular arasında rahatsızlık yaratıyor. Milli Takım'da oynayacak oyuncuları belirlemeye çalışıyorlar.

2- Selçuk ve Burak rahatsız

Milli Takım'da Selçuk ve Burak Yılmaz'ın özellikle Emre ve Volkan'ın belirleyici olma çabalarından rahatsız oldukları için takım içinde kulis yaptıkları ve diğer futbolcuları etkilemeye çalıştıkları ikinci ve öne çıkan iddialar arasında.

3- Almancılar grup oluşturdu

Milli Takım'daki bir başka iddiaysa; gurbetçi futbolcuları başka bir grup oluşturdukları, Hamit Altıntop'un da bazı futbolcuların ikili ilişkilerinden rahatsız olduğu.

"Gümüşdağ'ı görmedim"

Milli Takım kampındaki bu dedikodularla ilgili konuştuğumuz Futbol Federasyonu Milli Takım Sorumlsusu Selim Koray, iddiaların hepsini yalanladı.

Milli Takım kampında bunların yaşanamayacağını ifade eden Koray, "Sonuçlar kötü olunca dedikodular zirve yapıyor. Abdullah Avcı'nın, ekbinin, bizlerin olduğu bir yerde bunlar yaşanabilir mi? Göksel Gümüşdağ hangi kampa gelmiş? Ben görmedim. Bu takım aylardır birlikte ve bu iddiaların hepsi yalan" dedi.

"Avcı'ya güveniyoruz"

Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı'ya güvendiklerini ifade eden Koray, şöyle konuştu: "İki yenilgi aldık diye oluşturduğumuz sistemi kesinlikle yıkmayacağız. Biz Abdullah Avcı'ya ve ekibine inanıyoruz. Avcı ile sonuna kadar gideceğiz" dedi.

0

Bu yazıyı harika34 göndermiş. | Üyenin Bilgileri | Gönderdiği diğer yazılar.
Toplamda 1129 kez okunmuş.
Henüz yorum yazılmamış.

  • Puanı 1/5 yıldız.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Puanı 1/5 yıldız (1 kişi puan verdi)

Yazdır

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazabilmek için üye olmalısınız.

Ücretsiz Üye Olmak için tıklayınız.

Üyeyseniz sağdaki üyelik giriş bölümünü kullanarak giriş yapınız.

Henüz yorum yazılmamış