' NE FİKSTÜR, NE DE 5 PUAN AVANTAJ..'

Futbol Galatasaray Ali Dürüst Spor Toto Süper Final

0

Ali Dürüst

Galatasaray İkinci Başkanı Ali Dürüst, fikstür ve 5 puan farkı avantaj olarak görmediklerini belirtti, yine de şampiyonluk için iddialı sözler söyledi..

Galatasaray Lisesi'nde gerçekleştirilen Divan Kurulu başkanlık seçimine katılan Ali Dürüst, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu maçlarıyla ilgili olarak, sonradan ortaya konulan bir sistem olduğunu hatırlatan Dürüst, ''Ligde bir kademeyi bitirdik, bu senenin kaosundan bir kademe daha çıktı. İnşallah kalan maçlarımızı da kazanıp, bir şampiyonluk daha elde edeceğiz'' dedi.

Ali Dürüst, kulüp olarak play-off sistemine kesinlikle sıcak bakmadıklarını dile getirerek, ''Zaten olağanüstü bir durumdan çıktı. Baştan öngörülmemişti. Bu olağanüstü durum ortadan kalktıktan sonra yine normale dönmesini tercih ediyoruz. Türk futboluna da faydası olmayacağı görüşündeyiz. Bu sene böyle oldu ve oynayacağız, hayırlısıyla da sonlandıracağız'' diye konuştu.

-''Ne fikstür, ne de puan farkı avantaj değil''-

Galatasaray'ın Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu'ndaki fikstürünü ve puan farkını değerlendiren Dürüst, bunları avantaj olarak görmediklerini vurguladı.

''Ne fikstür, ne de 5 puanlık fark avantaj değil'' ifadelerini kullanan Dürüst, ''Ligde 34 maç geride kaldı. Şimdi 6 maçımız daha var. Herkes birbiriyle oynayacak. Ne fikstür, ne de puan avantajı var. Bizim amacımız, çıkıp tüm maçlarımızı kazanmak'' şeklinde konuştu.

Ayrıca, Felipe Melo ve Albert Riera'nın kadro dışı bırakılma kararlarının kaldırılmasıyla ilgili olarak da Ali Dürüst, teknik direktör Fatih Terim'in her iki oyuncuyla da görüşmesi olduğunu anlatırken, bu oyuncuların affedilmediğini, disiplin cezalarının uygulanacağını yineledi.

0

Bu yazıyı harika34 göndermiş. | Üyenin Bilgileri | Gönderdiği diğer yazılar.
Toplamda 703 kez okunmuş.
Henüz yorum yazılmamış.

  • Puanı 3/5 yıldız.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Puanı 3/5 yıldız (10 kişi puan verdi)

Yazdır

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazabilmek için üye olmalısınız.

Ücretsiz Üye Olmak için tıklayınız.

Üyeyseniz sağdaki üyelik giriş bölümünü kullanarak giriş yapınız.

Henüz yorum yazılmamış