ATLETİZM'İN KRALI DOSTELLER!

Atletizm İşitme Engelliler Puanlı Atletizm Yıldızlar Şampiyonası Dosteller İlkokulu

0

Dosteller

İşitme Engelliler Puanlı Atletizm Yıldızlar Şampiyonası Bayan ve Erkeklerde Kadıköy Dosteller İşitme Engelliler İlköğretim Okulu’nun şampiyonluğu ile sone erdi.

İstanbul Gençlik Hizmetleri ve İl Spor Müdürlüğü, Atletizm İl Temsilciliği ile Okullar Federasyonu’nun ortaklaşa düzenlediği İşitme Engelliler Puanlı Atletizm Yıldızlar Şampiyonası Bayan ve Erkeklerde Kadıköy Dosteller İşitme Engelliler İlköğretim Okulu’nun şampiyonluğu ile sone erdi.

Bayanlarda ikinciliği Ataşehir Yunus Emre İşitme Engelliler İlköğretim Okulu kazandı. Erkeklerde ise Fatih Mimar Sinan İlköğretim Okulu ikinci, Ataşehir Yunus Emre İlköğretim Okulu da üçüncü oldu.

Şampiyonada dereceye giren okulların takım ve ferdi sıralaması da şöyle oluştu:

BAYANLAR TAKIM SIRALAMASI:

1- Kadıköy Dosteller İşitme Engelli İlköğretim Okulu: 112 puan.

2- Ataşehir Yunus Emre İşitme Engelliler İlköğretim Okulu: 105 puan

-ERKEKLER TAKIM SIRALAMASI:

1- Kadıköy Dosteller İşitme Engelli İlköğretim Okulu: 200 puan.

2- Fatih Mimar Sinan İşitme Engelliler İlköğretim Okulu: 166 puan

3- Ataşehir Yunus Emre İşitme Engelliler İlköğretim Okulu: 141 puan

BAYANLAR FERDİ SIRALAMA:

100 METRE: Meryem Zor (Dost), 2- Kadriye Yaşar (Ataşehir)

400 METRE: Havva Santor (Dost), 2- Kadriye Yaşar (Ataşehir)

YÜKSEK ATLAMA: Miray Tufançlı (Dost), 2- Gülnaz Salıkfekin (Ataşehir)

GÜLLE ATMA: Ayşegül Mutlu (Ataşehir), 2- Seval Bayram (Dost)

200 METRE: Ayşenur Batur (Ataşehir), 2- Seher Özaykut (Dost)

800 METRE: Pınar Tunç (Dost), 2- Melek Morgül (Ataşehir)

UZUN ATLAMA: 1- Esma Yeğin (Dosteller), 2- Melek Morgel (Ataşehir)

DİSK ATMA: 1- Büşra Şahin (Ataşehir), 2- Özge Yiğit (Dost)

4X 1OO METRE BAYRAK: 1- Dosteller, 2- Ataşehir Yunus Emre.

ERKEKLER FERDİ SIRALAMA:

100 METRE: 1-Muhammet Alpaslan (Dost), 2- Hakan durmaz ( Ataşehir), 3- Süleyman Şen (M.Sinan)

400 METRE: 1-Yunus Arslan (M.Sinan), 2- Şükrü Akyüz (Dost)

YÜKSEK ATLAMA: 1- Mesut Avnıs (M.Sinan), 2- Abdulkadir Dabak (Dost), 3- Furkan Urs (Ataşehir)

GÜLLE ATMA: 1-Yasin Çiçek (M.Sinan), 2- Ünal Ekiz ( Dost), 3- Adem Polat (Ataşehir)

200 METRE: Onur Köse (M.Sinan), 2- Musa Taş (Dost), 3- Cihan Erzurumlu (Ataşehir)

800 METRE:1-Emre Koç (Ataşehir), 2- Abdulkadir Dabak (Dost), 3- Osman Durmuş (M.Sinan)

1500 METRE:1-Burak Dülgederoğlu (Ataşehir), 2-Roman Özkurt (Dost), 3-Emrullah Baş (M.Sinan)

UZUN ATLAMA:1-Burak Dülgederoğlu (Ataşehir), 2-Cahit Üzmez (M.Sinan), 3-Ünal Ekiz (Dost)

DİSK ATMA:1-Muhammet Alpaslan (Dost), 2-Osman Ark (Ataşehir), 3-Okan Mikyaz (M.Sinan)

4X 1OO METRE BAYRAK: 1- Dosteller, 2- Mimar Sinan, 3- Ataşehir Yunus Emre.

0

Bu yazıyı harika34 göndermiş. | Üyenin Bilgileri | Gönderdiği diğer yazılar.
Toplamda 2457 kez okunmuş.
Henüz yorum yazılmamış.

  • Puanı 3/5 yıldız.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Puanı 3/5 yıldız (32 kişi puan verdi)

Yazdır

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazabilmek için üye olmalısınız.

Ücretsiz Üye Olmak için tıklayınız.

Üyeyseniz sağdaki üyelik giriş bölümünü kullanarak giriş yapınız.

Henüz yorum yazılmamış