''ADNAN POLAT'A İHANET ETTİLER''

Futbol Galatasaray Adnan Polat Abdurrahim Albayrak Ünal Aysal Ersan Adem Gülüm

0

Abdurrahim Albayrak

Galatasaray yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak'dan bomba açıklamalar...

Albayrak, "Adnan Polat'ın kendi yönetimindeki insanlar tarafından ihanete uğradığını ve yalnız bırakıldığını düşünüyorum" dedi.

Adnan Polat yönetiminin iyi niyetle çalışmasına rağmen arzu edilen başarıların yakalanamadığını ifade eden Albayrak, şunları söyledi:

''Polat başkan, camiamız için önemli işler yaptı. Ancak kendi yönetimindeki insanlar tarafından ihanete uğradığını ve yalnız bırakıldığını düşünüyorum. Ünal Aysal, kulübümüz için bir lütuf, böyle önemli bir iş adamının işlerini bırakıp kulübe sahip çıkması çok önemli. Fatih Terim'in göreve başlaması ile birlikte tüm camia, kaybettiği heyecanı yeniden kazanmaya başladı. Galatarasay'ın eski günlerine dönmesi ile birlikte ligimiz çok daha güzel bir hale gelecek. Biz 2000'li yıllarda Avrupa'da maça çıktığımız zaman rakiplerimizin ayakları titrerdi. O günleri tüm taraftarlarımıza yeniden yaşatacağız kimsenin şüphesi olmasın. ''

"RAKİPLERİN AYAĞINI TİTRETEN BİR G.SARAY YARATACAĞIZ"

Albayrak, herkesin 2000'li yılların Galatasaray'ını özlediğini belirterek, ''Sahaya çıktığında yerli yabancı tüm rakiplerinin ayağını titreten Galatasaray'ı yeniden yaratacağız'' dedi.

"BU TABLODAN HERKES SORUMLU"

Albayrak, bir açılış için geldiği Adana'da, biten sezonun hiç bir Galatasaraylı taraftarın hatırlamak istemediği bir dönem olduğunu belirterek, istenilen başarının yakalanamamasında yönetimden teknik heyete ve futbolculara kadar herkesin sorumluluğu olduğunu kaydetti.

''ERSAN'I TRANSFER EDEN TAKIM ON YIL BOYUNCA STOPER ARAMAZ''

Albayrak, transfer döneminin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Ersan Adem Gülüm'ün son yıllarda Türkiye'nin yetiştirdiği en önemli futbolculardan birisi olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti:

''Ersan'ın hangi takıma gideceğini bugünden söylemek zor. Zaman her şeyin ilacı. Ersan, sol ayağını etkili kullanabilen ve futbolu bilerek oynayan bir isim. Şampiyonluk hedefimiz için kaliteli bir ekip oluşturmak zorundayız. Ersan'ı kadromuza katmayı çok isteriz. Ersan'ı transfer eden takım, on yıl boyunca o mevkiye futbolcu aramaz.''

Albayrak, maçları tribünde izlerken aşırı heyecanlandığı için doktorunun maça gitmesini yasakladığını, ancak bu sezondan itibaren tribünlerdeki yerini yeniden alacağını da sözlerine ekledi.

0

Bu yazıyı akcas70 göndermiş. | Üyenin Bilgileri | Gönderdiği diğer yazılar.
Toplamda 873 kez okunmuş.
Henüz yorum yazılmamış.

  • Puanı 3/5 yıldız.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Puanı 3/5 yıldız (6 kişi puan verdi)

Yazdır

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazabilmek için üye olmalısınız.

Ücretsiz Üye Olmak için tıklayınız.

Üyeyseniz sağdaki üyelik giriş bölümünü kullanarak giriş yapınız.

Henüz yorum yazılmamış