HERHANGİ BİR DEĞİŞİKLİK YOK..

Futbol Galatasaray Murat Yalçındağ

0

Galatasaray

Galatasaray Yöneticisi Murat Yalçındağ, teknik ekip değişikliği, futbolcuların kadro dışı bırakılması ve Florya'daki disiplinsizliklerle ilgili iddialar üzerine NTV Spor'a konuştu.

"Bu iddiaların tamamını yalan" diyen Yalçındağ, "Herhangi bir oyuncuyu kadro dışı bırakma ya da hoca değişikliği gibi bir durum söz konusu değil" ifadesini kullandı.

Galatasaray Yöneticisi Murat Yalçındağ, NTV Spor'a yaptığı açıklamada, "Galatasaray'da herhangi bir teknik direktör değişikliği ya da bir futbolcunun kadro dışı bırakılması gibi bir durum yok" dedi.

Florya hakkında çıkan haberlerle ilgili olarak da konuşan Yalçındağ, "Florya'da disiplin eksikliği olduğuna dair çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor. Tamamen yalan" dedi.

"DIŞ ETKENLERE SÖYLENTİLERE, HERKES KULAĞINI KAPATSIN"

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Murat Yalçındağ, alınan kötü sonuçların ardından teknik direktör Hagi'nin yanı sıra, birçok futbolcunun takımdan gönderileceğine ilişkin medyada yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirterek, ''Bu takımdan kimse bugün yada yarın hiçbir yere gitmeyecek. Kesin değerlendirmemizi yönetim kurulu olarak sezon sonu yapacağız'' dedi.

Medyada yer alan haberlerle ilgili Anadolu Ajansı'na açıklama yapan Yalçındağ, sarı-kırmızılı futbolculara da mesaj gönderdi. Yalçındağ, ''Tabii ki alınan sonuçlar ortada, bunun üzüntüsünü hepimiz yaşıyoruz. Oyuncularımıza en büyük ceza bugün puan cetvelinde bulundukları yerdir. Bu noktadan çıkmak onların elinde'' diye konuştu.

Yalçındağ, futbolcuların dış etkenlere kulağını kapatıp, sadece Fenerbahçe ile oynayacakları derbi maçı ve sonrasındaki önemli maçları düşünmesi gerektiğinin belirterek, ''Her oyuncumuz hangi formayı giydiğini bir kez daha hatırlasın'' ifadesini kullandı.

Yalçındağ, ''Bugün itibarıyla Galatasaray Futbol Takımı oyuncularıyla ilgili hiçbir tasarrufumuz yoktur. Bu takımdan kimse bugün yada yarın hiçbir yere gitmeyecek. Kesin değerlendirmemizi yönetim olarak sezon sonu yapacağız. Tabi ki alınan kötü sonuçlar ortada, bunun üzüntüsünü hepimiz yaşıyoruz. Oyuncularımıza en büyük ceza bugün puan cetvelinde bulundukları yerdir. Bu noktadan çıkmak onların elinde. Değerlendirmesini yapmak da yönetime düşer. Tekrar ediyorum, ligin bu son periyoduna girerken, futbolda her hangi bir tasarrufumuz olmayacak. Yolun burasına kadar yürüyen ekip, yolun sonunu da birlikte getirecek. Dış etkenlere, söylentilere, herkes kulağını kapatsın, sadece derbiyi ve sonrasındaki önemli maçları düşünsün. Her oyuncumuz hangi formayı giydiğini bir kez daha hatırlasın. Bugüne kadar olanları unutsun, o formanın hakkını ödesin'' dedi.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yaşandığı iddia edilen, bazı internet sitelerinde yer alan haberlere de değinen Yalçındağ, ''Hukuki süreci başlatmış bulunuyoruz. Florya bizim namusumuzdur, futbolcularımızın namusudur. İftira ve yalanlarla varmak istenen yol hukuk duvarına çarpacaktır'' ifadelerini kullandı.

0

Bu yazıyı harika34 göndermiş. | Üyenin Bilgileri | Gönderdiği diğer yazılar.
Toplamda 1160 kez okunmuş.
Henüz yorum yazılmamış.

  • Puanı 3/5 yıldız.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Puanı 3/5 yıldız (6 kişi puan verdi)

Yazdır

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazabilmek için üye olmalısınız.

Ücretsiz Üye Olmak için tıklayınız.

Üyeyseniz sağdaki üyelik giriş bölümünü kullanarak giriş yapınız.

Henüz yorum yazılmamış