POLAT'IN SÖZLERİNE İLK TEPKİLER !..

Futbol Galatasaray Adnan Polat Helvacı Doğan Yalçınkaya Vedat Eşkinat Faruk Süren Abdurrahim Albayrak

0

Faruk süren

Galatasaray'da Başkan Adnan Polat'ın, Mehmet Helvacı, Doğan Yalçınkaya ve Vedat Eşkinat'ın istifalarını istemesini camiasının önde gelen isimleri nasıl değerlendirdi ?..

Galatasaray Başkanı Adnan Polat'ın açıklamaları camiada büyük etki yarattı. Camianın önde gelen isimleri Faruk Süren ile Abdurrahim Albayrak, Polat'ın sözlerini Htspor.com'a değerlendirdi.

BU YÖNETİM 2012'Yİ BULMAZ

Faruk SÜREN - GALATASARAY ESKİ BAŞKANI

İstifalarını isteyebilir hatta yönetim kurulunu toplayıp Mehmet Helvacı'yı 2. başkanlıktan bile azledebilir. Ama bence yanlış yapıyor. Hadiseyi tırmandırıyor. Zaten ben de Adnan Polat'ın tabiatını bildiğim için aksini beklemiyordum. Bu tavrı Galatasaray'a zarar verir. Ama benim kanım, bu yönetim 2012'yi bulmaz. Çünkü iki yönetici zaten istifa etti. Şimdi başkan 3 yöneticinin istifasını bekliyor. Demek ki bariz bir uyumsuzluk, bir ahenksizlik var. Bu ahenksizlik içinde 'ben bu işi devam ettiririm' inadını sürdürmek Galatasaray'ın menfaati doğrultusunda değildir. Ben izliyorum ve fikrimi söylüyorum. Ama üzülüyorum.

İŞLER İYİ GİTMİYOR

Abdurrahim ALBAYRAK - GALATASARAY ESKİ YÖNETİCİSİ

Her iki tarafı da dinlediğimizde iki taraf da kendince haklı. Ne söyleyeceğimi ben de bilmiyorum. Demek gerçekten işler iyi gitmiyor ki; Mehmet Helvacı 2. Başkan olarak böyle bir açıklama yaptı. Bana göre de Galatasaray'da işler iyi gitmiyor. Ben 'Galatasaray Başkanı istifa etmelidir' gibi bir açıklama kesinlikle yapmam ama her şey de ortada.

0

Bu yazıyı harika34 göndermiş. | Üyenin Bilgileri | Gönderdiği diğer yazılar.
Toplamda 917 kez okunmuş.
Henüz yorum yazılmamış.

  • Puanı 3/5 yıldız.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Puanı 3/5 yıldız (5 kişi puan verdi)

Yazdır

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazabilmek için üye olmalısınız.

Ücretsiz Üye Olmak için tıklayınız.

Üyeyseniz sağdaki üyelik giriş bölümünü kullanarak giriş yapınız.

Henüz yorum yazılmamış