FORMÜL ŞÜKÜR!

Futbol Galatasaray Adnan Sezgin Rijkaard Hakan Şükür Hagi Ergün Penbe Hasan Şaş Tugay Kerimoğlu

0

Hakan Şükür

Rijkaard ve Adnan Sezgin gidiyor. UEFA'yı kaldıran kadrodan Hakan Şükür, Hagi, Ergün Penbe ve Hasan Şaş Florya'daki Tugay Kerimoğlu ile buluşuyor.

Galatasaray'da dünkü yönetim kurulu toplantısı sonrası konuşan İkinci Başkan Mehmet Helvacı, aldıkları kararlarla ilgili ipucu vermedi ama SABAH toplantının perde arkasına ve alınan kararlara ulaştı: İlk gündem maddesi Rijkaard idi. Fenerbahçe maçı öncesi hoca değişikliğine gidip gitmemeyi uzun süre tartışan yöneticiler, derbi maçı öncesi görevi kabul edecek hoca bulmanın zor olacağını değerlendirdi. Yönetimin büyük çoğunluğu deneyimi ve taraftarın gözündeki yeri nedeniyle Hagi'yi istedi. Başkan Adnan Polat ise Michael Skibbe ile yollar ayrıldıktan sonra 6 aylık görev teklifini geri çeviren Gheorghe Hagi'yi istemese de yönetiminin ısrarları karşısında direnemedi.

2000 UEFA RUHU DÖNÜYOR

Ardından idari yapı masaya yatırıldı. Polat, hep arkasında durduğu Adnan Sezgin'i istemeyen yöneticilerin ısrarı karşısında bunaldı. Bugün, en geç yarın yapılacak açıklamada Rijkaard ve ekibiyle birlikte Adnan Sezgin ile de yolların ayrılacağı veya Sezgin'e daha pasif bir görev (yeni stadın müdürlüğü) önerileceği iddia ediliyor. Kulislerde dolaşan en çarpıcı iddia ise Hakan Şükür'ün sportif direktör olarak Galatasaray'a geri döneceği şeklinde. 2010 UEFA ruhunu geri getirme operasyonu Şükür'le sınırlı değil. Teknik direktör Hagi, birinci yardımcısı Tugay, diğer yardımcıları da Ergün Penbe ve Hasan Şaş olacak.

0

Bu yazıyı harika34 göndermiş. | Üyenin Bilgileri | Gönderdiği diğer yazılar.
Toplamda 937 kez okunmuş.
Henüz yorum yazılmamış.

  • Puanı 2/5 yıldız.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Puanı 2/5 yıldız (1 kişi puan verdi)

Yazdır

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazabilmek için üye olmalısınız.

Ücretsiz Üye Olmak için tıklayınız.

Üyeyseniz sağdaki üyelik giriş bölümünü kullanarak giriş yapınız.

Henüz yorum yazılmamış