ŞÜKÜR CİMBOM'A DÖNÜYOR!

Futbol Galatasaray Adnan Öztürk Adnan Polat Hakan Şükür Ali Gürsoy Abdürrahim Albayrak

0

Hakan Şükür

G.Saray'da başkan adayı, 6 aydır görüştüğü Kral'ı, 27 Mart'ta sandıktan çıkması halinde futbolun başına getirecek. Şükür, takımından sorumlu kulüp menajeri ve büyük yetkilerle donatılacak.

Divan kurulu toplantısında Listemin yüzde 80'ini belli' açıklaması yapan başkan adayı Adnan Öztürk bir bomba patlatacak. Başkan Adnan Polat ile büyük bir yarışma içine giren Öztürk, futbolu sarı kırmızılı takımın taçsız kralı Hakan Şükür'e teslim edecek.

Başkan adayı Hakan Şükür'ü 27 Mart'ta yapılacak olan kongreyi kazanması halinde futbol takımından sorumlu kulüp menajeri ve büyük yetkilerle donatarak göreve getirecek.

Adnan Öztürk'ün listesinde yer alması beklenin yönetici adayı, Hakan Şükür ile yaklaşık 6 aydır görüşüldüğünü doğruladı ve Kral'ın bu teklife evet' dediğini söyledi. Bu arada, Adnan Öztürk listesini şekillendirirken camiasının önemli isimlerinden Hayri Kozak'ın yanı sıra daha önce idarecilik yapan Ali Gürsoy, Abdürrahim Albayrak'ın da Öztürk'ün listesinde yer alacağı belirtildi.

Gökşen girmeyecek

Öztürk'ün listesinde bu üç ismin dışında Eski Sporcular Derneği Başkanı Cengiz Özyalçın ve Mehmet Cibara da buluyor. Adnan Öztürk'ün kongre çalışmalarına destek veren ve yakın dostu olan Fatih Gökşen'in ise yönetim kurulu listesine girmeyeceği belirtildi.

Adaylar renk verecek

G.Saray Kulübü'nde, 27 Mart Cumartesi günü çoğunluğa bakılmaksızın gerçekleştirilecek olan genel kurulda, başkanlığa aday olacak isimler bugün saat 15.00'te renk seçimi yapacak.

Kaynak: Milliyet

0
Önceki Haber: BURSASPOR ŞAMPİYON OLSUN!
Sonraki Haber: BARİ BUNU GÖRÜN!

Bu yazıyı akcas70 göndermiş. | Üyenin Bilgileri | Gönderdiği diğer yazılar.
Toplamda 964 kez okunmuş.
Henüz yorum yazılmamış.

  • Puanı 3/5 yıldız.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Puanı 3/5 yıldız (10 kişi puan verdi)

Yazdır

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazabilmek için üye olmalısınız.

Ücretsiz Üye Olmak için tıklayınız.

Üyeyseniz sağdaki üyelik giriş bölümünü kullanarak giriş yapınız.

Henüz yorum yazılmamış