İŞTE F.BAHÇE'DEKİ G.SARAYLILAR

Futbol Süperlig Galatasaray Fenerbahçe Emre Belözoğlu Hasan Şaş Semih Volkan Demirel Gökhan Ünal Uğur Selçuk Önder

0

Volkan Demirel

"F.Bahçe kadrosunda G.Saray'ı tutan futbolcular var" diyen Hasan Şaş'ın açıklamaları üzerine kafalarda oluşan soru işareti cevap buldu.

Hasan Şaş'ın sarı-lacivert formayı giyen Galatasaraylı futbolcular açıklamasıyla Semih, Volkan Demirel, Gökhan Ünal, Uğur, Selçuk ve Önder'i kastettiği ortaya çıktı.

Takvim Gazetesi'nin haberine göre, Türk futbolunun eski yıldızlarından Hasan Şaş'ın yaptığı, "Fenerbahçe'nin kadrosunda Galatasaray'ı tutan futbolcular var" açıklaması gündeme bomba gibi düştü.

İŞTE F.BAHÇE'NİN ASLANLARI

Önder Turacı: Futbola Belçika'da başlayan Önder G.Saraylı. 2004'te sarı-kırmızılı takımla anlaşmış fakat transferinde son anda pürüz çıkması nedeniyle Fenerbahçe'nin yolunu tutmuştu.

GÖKHAN 2007'DE AÇIKLAMIŞTI

Gökhan Ünal: Kayserispor'da oynarken G.Saray'a transferi gündeme geldiğinde sarı-kırmızılı renklere olan aşkını birçok kez basın mensuplarıyla da paylaşmıştı.

Semih Şentürk: Semih de gençliğinde G.Saray'ı tutuyordu. Ailesinde Galatasaraylılar bir hayli fazlaydı.

Uğur Boral: Terim'le yaşanan 4 yıllık müthiş döneminden etkilenerek G.Saray'a sempati duymaya başladı. Uğur'un ailesindeki Galatasaraylılar'ın çokluğu da dikkat çekiyor.

AMCA VE DAYILARIN ETKİSİ

Selçuk Şahin: F.Bahçe taraftarıyla yıldızı barışmayan Selçuk'un G.Saraylı olduğu ile ilgili dedikodular birçok kez yer almıştı. Yaptığımız araştırmalara göre bu bilgi kesinlikle doğru.

Volkan Demirel: Belki de listedeki en şaşırtıcı isim. Sarı-Kırmızılılar'la oynanan derbilerde Fener'in en hırslı futbolcularından biri olarak dikkat çeken hatta Lincoln'le kavgasıyla gündeme oturan Volkan da aslında Galatasaraylı. Volkan hasta G.Saraylı amcası ve dayısının da etkisiyle Sarı-Kırmızılı renklere sempati duymaya başlamış.

0

Bu yazıyı akcas70 göndermiş. | Üyenin Bilgileri | Gönderdiği diğer yazılar.
Toplamda 1101 kez okunmuş.
Henüz yorum yazılmamış.

  • Puanı 3/5 yıldız.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Puanı 3/5 yıldız (12 kişi puan verdi)

Yazdır

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazabilmek için üye olmalısınız.

Ücretsiz Üye Olmak için tıklayınız.

Üyeyseniz sağdaki üyelik giriş bölümünü kullanarak giriş yapınız.

Henüz yorum yazılmamış