FENER'İN ASLANLARI ÇILDIRTTI

Futbol Süperlig Galatasaray Fenerbahçe Emre Belözoğlu Hasan Şaş Arif Erdem

0

Hasan Şaş

Medyada yer alan ve Fenerbahçeli bazı futbolcuların Galatasaraylı olduğunu isim vererek açıklayan sansasyonel haber, sarı lacivertli kulüpten büyük tepki gördü.

Her şey Galatasaraylı eski futbolcu Hasan Şaş'ın Saba Tümer'in CNN Türk'te sunduğu "Saba Tümer'le Bu Gece" programındaki sözleriyle başladı.

Şaş, programda Emre Belözoğlu'nun Galatasaray'da forma giyerken Fenerbahçeli olduğunu bildiğini söyledi, Arif Erdem'in de Beşiktaşlı olduğunu ifade etti. Son olaraksa "Şimdi de Fenerbahçe'de oynayan 3-4 tane Galatasaraylı var ama onların isimlerini söylemeyeyim. Zor durumda kalırlar" dedi.

İşte bu son sözlerin ardından yeni bir polemik oluştu. Kimi çevreler bu futbolcuların kim olduğu konusunda meraka kapıldı. Medyada ise Takvim ve Fotomaç gazetesi "Fener'in Aslanları" başlığı ile sansasyon yaratacak bir habere imza atıp, Fenerbahçe'de hangi futbolcuların G.Saray'ı tuttuğunu isim vererek yayınlandı.

Bu haberler üzerine Fenerbahçe Kulübü çok sert bir bildiri yayınladı. İşte sarı lacivertlilerin açıklaması;

5 Şubat 2010 tarihli Pas Fotomaç ve Takvim gazetelerinde, Profesyonel Futbol Takımımız oyuncularından bazılarının Galatasaraylı olduğuna dair bir takım 'çağ dışı' iddialar yer almaktadır.

Tarihimize eklenecek yeni zaferler için Fenerbahçe formasıyla ter döken futbolcularımızın, böylesi demode haberlerle gündeme getirilmeye çalışılması, geri kalmış zihniyetin, akıl dışı oyunlarından birisi olmaktan öteye gidememektedir.

Futbol dünyasının profesyonelleştiği günümüzde, bu çağ dışı zihniyetin kendini yenileme mecburiyetinde olduğu açıkça görülmektedir.

Takımımızın, taraftarımızın desteğiyle şampiyonluklar yolunda ilerlediği bir dönemde; bu tip asılsız haberlerin takım ruhumuza zarar vereceğini hesaplayanların büyük bir yanılgı içinde olduğunu da ayrıca ifade etmek isteriz.

Kamuoyunun bilgisine sunulur,

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

0
Önceki Haber: KARTAL ABD'DE MANŞET
Sonraki Haber: HAKEMLERE'DE CEZA GELİYOR

Bu yazıyı akcas70 göndermiş. | Üyenin Bilgileri | Gönderdiği diğer yazılar.
Toplamda 1079 kez okunmuş.
Henüz yorum yazılmamış.

  • Puanı 3/5 yıldız.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Puanı 3/5 yıldız (8 kişi puan verdi)

Yazdır

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazabilmek için üye olmalısınız.

Ücretsiz Üye Olmak için tıklayınız.

Üyeyseniz sağdaki üyelik giriş bölümünü kullanarak giriş yapınız.

Henüz yorum yazılmamış