F.BAHÇE'Yİ KARIŞTIRACAK SÖZLER

Futbol Süperlig Galatasaray Fenerbahçe Emre Belözoğlu Hasan Şaş

0

Hasan Şaş

Hasan Şaş, "Fenerbahçe'de oynayan 3-4 tane Galatasaraylı var ama onların isimlerini söylemeyeyim. Zor durumda kalırlar" dedi.

Galatasaray'ın eski futbolcusu Hasan Şaş; Fenerbahçe maçları ve Emre Belözoğlu'nun Fenerbahçeli oluşu ile ilgili ilginç açıklamalarda bulundu.

Saba Tümer'in CNN Türk'te sunduğu "Saba Tümer'le Bu Gece" programına katılan Haşan Şaş, Emre Belözoğlu'nun Galatasaray'da forma giyerken Fenerbahçeli olduğunu bildiğini söyledi.

Şaş, "Emre'nin Fenerbahçeli olduğunu biliyordum. Ama Emre işini hep iyi yaptı. Bu tür şeyler futbolda oluyor. Örneğin bizde de Arif Erdem Beşiktaşlı'ydı. Şimdi de Fenerbahçe'de oynayan 3-4 tane Galatasaraylı var ama onların isimlerini söylemeyeyim. Zor durumda kalırlar" dedi.

FENERBAHÇE MAÇLARI KABUSTU

Saba Tümer'in "Maç öncesinda nasıl konsantre oluyordun" sorusunu yanıtlayan Hasan Şaş, "Ben çok değişik hazırlanıyordum" dedi ve hemen sözü Fenerbahçe maçlarına getirdi.

Fenerbahçe maçlarının kendisi için kabus gibi olduğunu belirten Şaş, "Şimdi Fenerbahçe ile oynayacağız. Tabi Kadıköy'de stresli bir maç... Saat 12-1 uyku yok. 2 oldu uyku yok. Koridorda dolaşırken odaların altına bakardım. Işık arardım. Birisinin ışığı açıksa odasına gireyim diye. Fenerbahçe maçlarından önce böyle bir stres yaşardım" dedi ve ekledi, "Fenerbahçe maçları benim için çok özel, çünkü o statta yenilmek çok kötü bir şey."

"MONDRAGON MUMLAR YAKTI AMA YİNE DE YENEMEDİK"

Bu sözlerin üstüne hemen araya giren Saba Tümer'in, eski futbolcuya "Hep de yenilir değil mi Galatasaray" demesiyle Hasan Şaş'ın azından tarihi itiraflar dökülmeye başladı.

"O statta büyü mü var bilmiyorum ben, anlamadım" diyen Şaş, "Bir gün çok iyi oynuyoruz, Fenerbahçe'yi 30 dakika stadında hapsettik. Kezman topu aldı vurdu. Auta giden top Ergün abinin poposuna çarptı gol oldu" ifadelerini kullandı.

Ardından Fenerbahçe'yi yenmek için her şeyi yaptıklarını belirten Hasan Şaş, "Mondragon bir sürü mum yaktı yine olmadı. Bülent Tulun'a dedim ki 'abi bu soyunma odasını yakacak ama yine yeniliyoruz ya...'" diye konuştu.

0

Bu yazıyı akcas70 göndermiş. | Üyenin Bilgileri | Gönderdiği diğer yazılar.
Toplamda 1217 kez okunmuş.
Henüz yorum yazılmamış.

  • Puanı 3/5 yıldız.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Puanı 3/5 yıldız (18 kişi puan verdi)

Yazdır

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazabilmek için üye olmalısınız.

Ücretsiz Üye Olmak için tıklayınız.

Üyeyseniz sağdaki üyelik giriş bölümünü kullanarak giriş yapınız.

Henüz yorum yazılmamış