FİLENİN SULTANLARI'NDAN BİR İLK

VoleybolDünya GP Avrupa ElemeleriMillitakım

voleybol

16. Dünya Bayanlar Grand Prix Avrupa Elemeleri'nin son gününde Türkiye, Bulgaristan'a 3-0 yenilerek, turnuvayı 4 galibiyet ve 2 yenilgiyle tamamladı.

Elemeleri 10 puanla tamamlayan Türkiye, bu sonuçla tarihinde ilk kez Grand Prix'e gitmeye hak kazandı.

Karşılaşmaya iyi başlayan taraf Bulgaristan oldu. İşte Detaylar »

xxfirtinaxx  Henüz yorum yokOkunma: 1101

 
SULTANLARDAN DEV BAŞARI..

VoleybolDünya GP Avrupa ElemeleriMillitakım

voleybol

Dünya Bayanlar Grand Prix Avrupa Elemeleri'nin dördüncü gününde Türkiye dördüncü zaferine imza attı! Sultanlar İtalya'yı 3-0 yenrek galibiyet serisini ve liderliğini devam ettirdi..

Karşılaşmaya iyi başlamasına rağmen file önünde savunma yapmayı unutan ay-yıldızlılar, skorda geriye düştü. Ancak Avrupa'nın bir numaralı hücum silahı Neslihan ile önce eşitliği, Eda ile de üstünlüğü yakaladı. Son ana kadar başa baş giden ilk sete noktayı Neslihan koydu ve Türkiye ilk seti 25-23 önde tamamladı. İşte Detaylar »

xxfirtinaxx  Henüz yorum yokOkunma: 872

 
HELAL SİZE SULTANLAR

VoleybolDünya GP Avrupa ElemeleriMillitakım

voleybol

Voleybol Milli Takımımız, Avrupa elemelerinde dünya 3'üncüsü Sırbistan'ın ardından son dünya şampiyonu Rusya'yı da devirdi..

Grand Prix Avrupa kıtası elemelerinin 3. gününde Filenin Sultanları son dünya şampiyonu Rusya'yı da devirdi: 3-1. İlk gün Azerbaycan'ı, ardından dünya 3'üncüsü Sırbistan'ı deviren Milli Takımımız dün çıktığı dünya şampiyonu Rusya önünde hatasız bir oyun sergiledi ve zafere uzandı. İşte Detaylar »

xxfirtinaxx  Henüz yorum yokOkunma: 890

 
SULTANLARIMIZ NESLİHAN?A DUACI..

VoleybolDünya GP Avrupa ElemeleriMillitakım

voleybol

Filenin Sultanları, Dünya GP Avrupa Elemeleri?ndeki 2. sınavında Neslihan?ın mükemmel oyunuyla Sırbistan?ı 3-2 yendi.

Maçın ilk setinde özellikle savunmada iyi organize olamayan Milli Takımımız, bu seti 25-15 yenik kapadı. İkinci ve üçüncü setlerde toparlanan ay yıldızlı bayanlar, durumu 2-1 lehine çevirdi. 4. sette üç defa maç sayısı atmasına rağmen başarılı olamayan Sultanlar, İşte Detaylar »

xxfirtinaxx  Henüz yorum yokOkunma: 1031

 

1