MAÇLAR ŞİFRESİZ TRT'DE.

FutbolŞikeFenerbahçeİbrahim ŞahinDigitürkBank Asya 1. Lig

TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, Digitürk'le anlaşmaları olmadığını belirterek, 'Digitürk küme düşürme olursa zorlanabilir. Ama bunu TFF ile çözmeliler.' dedi İşte Detaylar »

akcas70  Henüz yorum yokOkunma: 889

 
DİGİTURK FESHETTİ !

FutbolTurkcell Süper LigDigitürk

digiturk

Süper Lig'in isim hakkı iki kardeş şirketi birbirine düşürdü. Turkcell "Bir yıl daha sözleşmemiz var" derken, Digiturk "Bu bir borç sözleşmesi ve borcu nakit olarak ödeyeceğim. Sözleşme feshedildi" açıklamasını yaptı İşte Detaylar »

harika34  Henüz yorum yokOkunma: 831

 
SÜPER LİG TAKIMLARINA MÜJDE!

FutbolSüper LigDigitürkFenerbahçeGalatasaray

Turkcell Süperlig

Süper Lig'de A, B ve C paketlerinde toplam 374.7 milyon dolarla biten yayın ihalesi en fazla kulüplere yarayacak. Eski dağıtım sisteminin devamı halinde futbol kulüpleri paraya boğulacak İşte Detaylar »

akcas70  Henüz yorum yokOkunma: 747

 
YAYIN İHALESİNİ DİGİTÜRK KAZANDI!

FutbolTürkiye Futbol FederasyonuSüper LigDigitürk

Digitürk

Türkiye Futbol Federasyonu'nun önümüzdeki 4 sezonu kapsayacak olan maç yayın ihalesini 321 milyon dolarlık teklif ile Digitürk kazandı. İşte Detaylar »

akcas70  Henüz yorum yokOkunma: 6926

 
Cimbom'a talih kuşu !

FutbolGalatasarayDigiTurk

ligGalatasaray'a, DigiTurk'ten yayın hakları için dev bir teklif yapıldı !Turkcell Süper Lig ve Fortis Türkiye Kupası maçları dışında kalan hazırlık ve Avrupa kupası maçlarının dört yıllık yayın hakkı için, Türkiye?nin en büyük yayın platformu DigiTurk?ten Galatasaray Spor Kulübü?ne müthiş bir teklif yapıldı. 10 milyon 500 bin dolar nakit avans ödemesi yapacak olan DigiTurk, İşte Detaylar »

bebek67  Henüz yorum yokOkunma: 823

 

1