BELGELERİN BU HAFTA ELİMİZE GEÇMESİNİ BEKLİYORUZ..

FutbolTFFUEFALütfi ArıboğanCenevre

UEFA

Türkiye Futbol Federasyonu heyeti, futbolda şike soruşturması kapsamında bugün Cenevre'de UEFA yetkilileriyle bir araya geldi. Toplantının ardından konuşan TFF Başkanvekili Lütfi Arıboğan konuyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. İşte Detaylar »

harika34  Henüz yorum yokOkunma: 628

 
TÜRKİYE'NİN GÖZÜ CENEVRE'DE..

FutbolUEFATFFCenevre

TFF

Türkiye'yi sarsan futbolda şike iddialarına yönelik soruşturması kapsamında gözler, Türkiye Futbol Federasyonu'nun, 18 Temmuz Pazartesi günü Cenevre'de UEFA yetkilileriyle yapacağı toplantıya çevrildi. İşte Detaylar »

harika34  Henüz yorum yokOkunma: 674

 
CENEVRE'DE TARİHİ BULUŞMA !

FutbolTFFMehmet Ali AydınlarBeşiktaşUEFACenevre

Mehmet Ali Aydınlar

Şike soruşturması kapsamında gözaltılar sürerken, Türkiye Futbol Federasyon Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, konu hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.. İşte Detaylar »

harika34  Henüz yorum yokOkunma: 677

 
1 OYLA KAYBETTİK!

FutbolUEFAEURO 2016PlatiniFransaTürkiyeİtalyaCenevre

platini

Türkiye'nin yanı sıra İtalya ve Fransa'nın ev sahipliği yapmak üzere aday olduğu 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'nı (EURO 2016) düzenleyecek ülke belli oldu. İşte Detaylar »

harika34  Henüz yorum yokOkunma: 872

 
NEFESLER TUTULDU!

Futbol2016 Avrupa Futbol ŞampiyonasUEFACenevrePlatiniMahmut Özgener

euro 2016

Ve nefesler tutuldu, tüm gözler İsviçre'ye çevrildi...Türkiye'nin ev sahipliği için bundan önce 2 kez daha talip olduğu Avrupa Futbol Şampiyonası'nın 2016'da hangi ülkede düzenleneceği bugün Cenevre'de yapılacak oylama sonucunda belli olacak. İşte Detaylar »

harika34  Henüz yorum yokOkunma: 653

 
SUNUM İÇİN GERİ SAYIM..

FutbolEuro 2016UEFATFFOrhan GorbonHiddinkDaumCenevre

orhan Gorbon

EURO 2016'ya evsahipliği yapacak ülkenin açıklanacağı 28 Mayıs'taki UEFA Yönetim Kurulu toplantısı öncesi, ilk sunumu yapacak olan aday ülkelerden Türkiye, 30 dakikalık sürede çok çarpıcı ve ikna edici bir sunum yapmaya hazırlanıyor. İşte Detaylar »

harika34  Henüz yorum yokOkunma: 925

 

1