LÖW: 'HİDDİNK İŞİNİ BİLİR.'

FutbolAlmanya Milli TakımıJoachim LöwGuus HiddinkFenerbahçeMesut Özil

Löw

Alman Milli Takımı Teknik Direktörü Joachim Löw, zorlu maç öncesi konuştu, Hiddink, Mesut Özil, Fenerbahçe ve daha fazla konu hakkında önemli sözler sarfetti.. İşte Detaylar »

harika34  Henüz yorum yokOkunma: 863

 
SCHWEİNSTEİGER KADRODAN ÇIKARILDI..

FutbolAlmanya Milli TakımıBastian SchweinsteigerTürkiyeKazakisten

Schweinsteiger

Euro 2012 Elemeleri A Grubu'nda Cuma günü karşılaşacağımız Almanya'da Bastian Schweinsteiger, sakatlığı nedeniyle kadrodan çıkarıldı.. İşte Detaylar »

harika34  Henüz yorum yokOkunma: 770

 
GÜNÜN ADAMI: MESUT..

FutbolAlmanya Milli TakımıGanaMesut ÖzilJoachim Löw

Mwsut özil

Alman basını, milli takımın Gana'yı Mesut Özil'in golüyle 1-0 yenerek D Grubu'nu lider tamamlama başarısında, Türk kökenli oyuncuyu ön plana çıkardı... İşte Detaylar »

harika34  Henüz yorum yokOkunma: 894

 
MESUT EN İYİ 11'DE..

Futbol2010 Dünya KupasıAlmanya Milli TakımıMesut ÖzilLionel MessiLugano

Mesut Özil

Almanya Milli Futbol Takımı'nın Türk kökenli oyuncusu Mesut Özil, "Welt am Sonntag" gazetesi tarafından her hafta Dünya Kupası'nın "en iyi onbir"inin seçildiği haber köşesinde, en iyi orta saha oyuncuları arasında gösterildi. İşte Detaylar »

harika34  Henüz yorum yokOkunma: 835

 
ALMAN MİLLİ TAKIMINDA 'MARŞ' KRİZİ

FutbolAlmanya Milli Takımı2010 Dünya KupasıJoachim LöwBeckenbauer

Almanya Milli Takımı

Aralarında ikisi Türk, değişik ülke kökenli futbolcuların Alman milli marşını seromonide okumayacaklarını söylemeleri tartışmaya neden oldu. İşte Detaylar »

harika34  Henüz yorum yokOkunma: 966

 
MESUT VE SERDAR AFRİKA YOLUNDA..

FutbolAlmanya Milli Takımı2010 Dünya KupasıGüney AfrikaJoackim LöwMesut ÖzilSerdar TaşcıCacau

mesut özil

Almanya Milli Takımı'nın 2010 Dünya Kupası Finalleri için 27 kişilik aday kadrosu teknik direktör Joackim Löw tarafından açıklandı.. Türk kökenli Mesut Özil ve Serdar Taşçı da kadroda yer aldı. İşte Detaylar »

harika34  Henüz yorum yokOkunma: 889

 
VE LÖW MESUT ÖZİL'İ KADROYA ALMADI

FutbolAlmanya Milli TakımıLöwMesut Özil

mesut özil

Milli takım seçimi nedeniyle uzun süre kamuoyunu meşgul eden ve sonunda Almanya Milli Takımı'nı tercih eden Mesut Özil, bugün ilk şokunu yaşadı..

Mesut Özil'e büyük darbe. "Kendimi bir Alman gibi hissediyorum" diyen ve Türkiye yerine Almanya Milli Takımı'nı seçen Mesut Özil, teknik direktör Joachim Löw tarafından Dünya Kupası Elemeleri grup maçlarının kadrosuna alınmadı. İşte Detaylar »

akcas70  Henüz yorum yokOkunma: 3002

 
MESUT ÖZİL'DEN ŞOK EDEN SÖZLER

FutbolMilli TakımAlmanya milli takımıMesut Özil

mesut özil

Türk Milli Takımı'na gelmeme kararı alan futbolcu Mesut Özil Alman basına Türkiye'yi eden şok açıklamalar yaptı.

Düsseldorf'daki hazırlık maçında Norveç'e 1-0 mağlup olan Alman Milli Takımı'nda 77. dakikada maça dahil edilen Mesut Özil, karşılaşma sonrası maçı naklen yayınlayan ARD'ye "Dünya kupasında Alman Milli Takımı'nda yer almak istiyorum. Bunun için çok çalışacağım. Türk Milli Takımı'nda oynamayı hiç düşünmedim. İyi bir oyun ortaya koyduk. Yenilgiyi haketmemiştik" dedi. İşte Detaylar »

akcas70  Henüz yorum yokOkunma: 1413

 
VE MESUT ÖZİL FORMASINI SEÇTİ!..

FutbolAvrupa ligleriMilli TakımAlmanya Milli TakımıMesut Özil

Joachim Löw, Werder Bremen'de oynayan Mesut Özil'i, hangi ülkenin formasını giyeceği konusunda son kararını verdiğini açıkladı.

Mesut Özil

Almanya Milli Futbol Takımı'nın teknik direktörü Joachim Löw, Werder Bremen'de oynayan Mesut Özil'i, 11 Şubat'ta Almanya'nın Norveç'e karşı oynayacağı hazırlık karşılaşması için 21 kişilik kadroya aldı İşte Detaylar »

akcas70  Henüz yorum yokOkunma: 2081

 

1