BURSA'DA GENEL KURUL KARARI

FutbolBursasporAli Karasu

bursa

SULAR DURULMUYOR!..

ali

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Karasu, kulübe siyasetin karıştığını öne sürerek, ``Yönetim kurulunda çoğunluk sağlayabilirsem, en kısa sürede olağanüstü genel kurula gideceğimizi, üzülerek Bursaspor kamuoyuna bildiriyorum`` dedi. İşte Detaylar »

xxfirtinaxx  Henüz yorum yokOkunma: 954

 
ALİ KARASU:PENALTI DEĞİLDİ

FutbolBursasporAli Karasu

bursa

ali karasu

Bursaspor Başkanı Ali Karasu, Trabzonspor maçının ardından yaptığı açıklamada, istikrarlı bir çizgide ilerlediklerini belirtirken, hakemin penaltı kararına katılmadığını söyledi.

Karasu açıklamasında, "Maç başlamadan önce istikrarlı bir takım olduğumuzu ve iyiye doğru gittiğimizi söylemiştim. Hala aynı fikirdeyim. Bursaspor iyi yolda" dedi. İşte Detaylar »

xxfirtinaxx  Henüz yorum yokOkunma: 880

 
KARASU'DAN ŞOK AÇIKLAMA

FutbolBursasporAli Karasu

bursa

ali karasu bursa

Uzun bir süredir anlaşmazlıkların yaşandığı ve dün 11 yöneticinin Yönetim Kurulu'ndaki görevlerinden istifa ettikleri Bursaspor'da Kulüp Başkanı Ali Karasu, 3 yönetim kurulu üyesinin istifasını istediğini doğruladı.

AS TV'de yayınlanan spor programına telefonla katılan Başkan Karasu, İşte Detaylar »

xxfirtinaxx  Henüz yorum yokOkunma: 932

 
BURSA'DA SULAR DURULMUYOR

FutbolBursasporAli Karasu

bursa

Bursaspor Başkanı Ali Karasu, son durumu 'kepazelik' olarak değerlendirdi.

ali karasu bursa

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Karasu, ''Her zaman Bursaspor'a hizmet etmenin ibadet olduğunu söylüyordum, şu anda Bursaspor'da görev yapmak kepazeliktir diyorum'' dedi.

Karasu, Vakıfköy Orhan Özselek Sosyal Tesisleri'nde bazı yöneticilerle bire bir görüşmesinin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, İşte Detaylar »

xxfirtinaxx  Henüz yorum yokOkunma: 933

 
GOL OLMAYINCA OLMUYOR..

FutbolBursasporAli Karasu

Bursaspor Başkanı Ali Karasu LİG TV'ye yaptığı açıklamada Bursaspor hakkında olumlu açıklamalar yaptı ve takımı beğendiğini söyledi.

ali

Ali Karasu "Hakemler hakkında konuşmayacağım. Ama futboldan son derece memnunum. Transferler çok iyi. Herve Thum bizi çok uğraştırdı ama çok beğendim. Göreceksiniz Bursaspor bu sene çok iyi şeyler yapacak ligde. Takım ümit veriyor. Gol olmayınca olmuyor. Önemli olan takımın diri olması ve ümit vermesi" diye konuştu. İşte Detaylar »

xxfirtinaxx  Henüz yorum yokOkunma: 866

 

1