TFF KORKUYOR..!

FutbolŞikeFenerbahçeAffan KeçeciMehmet Ali Aydınlar

,Affan Keçeci

TFF eski başkanvekili Affan Keçeci, son günlerde spor basınını oldukça meşgul eden şike operasyonu ile ilgili çarpıcı açıklamarda bulundu. İşte Detaylar »

akcas70  Henüz yorum yokOkunma: 698

 
BEŞİKTAŞLILIĞIMI KİMSE YARGILAYAMAZ..

FutbolBeşiktaşAffan Keçeci

affan 40

Beşiktaşlılığımı kimse yargılayamaz

Beşiktaş Başkanı Demirören ve yöneticilerin yanına oturmayıp protesto ettiği Futbol Federasyonu Başkan Vekili, "Ben, iyi bir Beşiktaşlıyım ama burada Haluk Ulusoy'u temsilen bulunuyorum" dedi. İşte Detaylar »

xxfirtinaxx  Henüz yorum yokOkunma: 870

 
NE OLDUĞUMUZU BÜTÜN DÜNYA GÖRECEK..

FutbolTFFAffan Keçeci

tffaffan 40

"NE OLDUĞUMUZU BÜTÜN DÜNYA GÖRECEK"

Futbol Federasyonu Başkan Vekili Affan Keçeci, ''Avrupa Şampiyonası finallerinde Türk Milli Takımı'nın ne olduğunu bütün dünya görecek'' dedi. İşte Detaylar »

xxfirtinaxx  Henüz yorum yokOkunma: 760

 
KAZANMAYA MAHKUMUZ..

FutbolMilli TakımAffan Keçeci

simge

affan

13. Avrupa Futbol Şampiyonası elemeleri (C) Grubu'ndaki 10. maçında Yunanistan'a evinde 1-0 yenilerek, 2008 yılında Avusturya ve İsviçre'nin ortaklaşa düzenleyeceği finallere katılma yolunda ağır yara alan Türk Milli Takımı'nda gözler, final niteliğindeki Norveç maçına çevrildi.

Futbol Federasyonu Başkan Vekili Affan Keçeci, 17 Kasım'da deplasmanda Norveç ile yapılacak ve Yunanistan'ın ardından İşte Detaylar »

xxfirtinaxx  Henüz yorum yokOkunma: 774

 
ONA BUNA SATAŞMAYIN..

FutbolTFFAffan Keçeci

affan

"Yenilgi veya beraberlikten sonra birilerini suçlamak çok kolay. Neden kendi futbolcunuzu eleştirmiyorsunuz, yanlış transfer yaptık demiyorsunuz? Kendi işini düzgün yapmazsan, ona buna sataşırsan kaybolup gidersin."

FUTBOL Federasyonu Başkan Vekili Affan Keçeci, son haftalarda takımların aldığı başarısız sonuçlar sonrası federasyon ve MHK?yi hedef alan kulüplerin hataları kendilerinde aramaları gerektiğini söyledi. İşte Detaylar »

xxfirtinaxx  Henüz yorum yokOkunma: 791

 
İNANARAK KAZANDIK..

FutbolA.Milli takımAffan Keçeci

tff

Milli Futbol Takımı'nın, 13. Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu maçında Macaristan'ı 3-0 yenmesinin ardından moraller düzelirken, Futbol Federasyonu Başkanvekili Affan Keçeci, umutlarını hiçbir zaman yitirmediklerini söyledi. İşte Detaylar »

xxfirtinaxx  Henüz yorum yokOkunma: 763

 
FLAŞ FLAŞ KARAR AÇIKLANDI 6+1

FutbolFutbol FederasyonuAffan Keçeci

Futbol Federasyonu toplantısının ardından TFF Başkanvekili Affan Keçeci yabancı kararının 6+1 olarak açıkladı..

son dakika

amblemimiz

SPORBUL.COM ÖZEL HABER..

İşte Keçeci'nin açıklamaları ;

"Trabzon'da gerçekleştirdiğimiz toplantıda almış olduğumuz kararları açıklayacağım.. Öncelikle bugünkü basında yer alan gerçek dışı bir haberle başlamak istiyorum. İşte Detaylar »

xxfirtinaxx  Henüz yorum yokOkunma: 901

 
GERİLİMİN NEDENİ YÖNETİCİLER

FutbolTFFAffan Keçeci

Futbol Federasyonu Başkan Vekili Affan Keçeci, Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanan derbi maçta yaşanan olayları tasvip etmelerinin mümkün olmadığını söyledi.

Affan Keçeci, düzenlediği basın toplantısına, dün Ankara'da yaşanan patlamada ölenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılara da acil şifalar dileyerek başladı. İşte Detaylar »

xxfirtinaxx  Henüz yorum yokOkunma: 855

 
ULUSOY İSTİFA TEZAHURATINA YANIT GELDİ..

FutbolTFFAffan Keçeci

tff

''Futbol Federasyonu Başkanvekili Affan Keçeci, özellikle son dönemde kendilerine yönelen eleştirilere, ''Futbol Federasyonu, tüm kulüplere eşit mesafededir. Tarafsızlığımızdan taviz vermedik, bundan sonra da

vermeyeceğiz'' yanıtını verdi. İşte Detaylar »

xxfirtinaxx  Henüz yorum yokOkunma: 809

 

1